Біла Книга

cubes2

Друге Видання Білої Книги «Реформа Правової Системи та Системи Управління: Стратегічні Пріоритети — Бізнес та Економічні Галузі»

Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC) нещодавно опублікувала друге видання Білої книги «Правова реформа та реформа управління: стратегічні пріоритети — бізнес і економіка».

Фахівці Правового комітету Американсько-Української Ділової Ради (USUBC) проаналізували досягнення та прорахунки нової Верховної Ради та нового уряду, а також висловили пропозиції та своє баченню курсу реформ у 21 секторі правої реформи та реформи системи управління. Вони також відзначили, що деякі з їхніх рекомендацій, зазначених у першому виданні Білої книги, на разі розглядаються.

Біла книга була презентована в ході конференції з правової реформи та реформи управління, що відбулася 30 жовтня 2015 року в Київській школі економіки.


Редакційна колегія: Адам Мицик, Ірина Паліашвілі, Пітер Телюк та Ксенія Забродська

Вступне слово: Ірина Паліашвілі

Співавтори: АрцингерАстерс, Авеллум Партнерс, Бейкер і Макензі, Сі Ем Ес Камерон МакКеннаДентонс, Ді Ел Ей Пайпер Україна, Юскутум, Юридична група Ел Сі Еф, RULG-Українська юридична група, Саєнко Харенко, Сквайр Паттон Богз, Сюткін і Партнери

Коментатори: Д-р Дірк Бушле, Заступник директора та Керівник юридичної служби, Енергетичне Співтовариство (Відень, Австрія); Київська Школа Економіки; Проф. Алан Райлі (Лондон, Сполучене Королівство); Д-р Богдан Витвицький, Колишній Федеральний прокурор, Міністерство юстиції США (Нью-Джерсі, США), колишній Постійний радник з юридичних питань у Посольстві США в Україні; VoxUkraine.