Дізнайтесь до Якої Політичної Ідеології Ви Належите

12en

VoxUkraine Compass знаходиться на етапі бета-тестування з метою виявлення можливих помилок. Ваші пропозиції та ідеї дуже важливі для нас. Надсилайте їх на емейл [email protected] з темою листа “Political Compass“.


Політичний компас допоможе Вам зрозуміти, де Ви знаходитесь в ідеологічному просторі

compass_ukr

Політичний компас є двовимірною політичною моделлю яка визначає політичну філософію людини. Модель розраховую місце на координатній площині на основі 40 відповідей на питання, які належать до двох вимірів: економічний (лівий – правий) та соціальний (авторитарний – ліберальний).

Модель політичного компасу будується на теорії, що політична ідеологія можу бути визначена в двовимірному просторі. Економічна вісь (лівий – правий) визначає яким чином повинна функціонувати економічна система: «лівий» визначається як регулювання економічної системи колективним економічним суб’єктом (це може бути держава або мережа територіальних громад), в той час як «правий» – це функціонування економічної системи на основі конкуренції приватних економічних агентів. Соціальна вісь (авторитаризм – лібералізм) визначає рівень особистої свободи людини: «лібералізм» визначається як переконання, що особиста свобода людини повинна бути максимальною, «авторитаризм» – необхідність дотримуватися наказів вищого органу влади і традицій.

Пройти Тест


Підписатися на щотижневу розсилку статей від VoxUkraine

1 Response

  1. Вересень 2, 2016

    […] ВоксЮкрейн сделал тест на украинском – http://archive.voxukraine.org/…/explore-how-you-fit-in-the-politic…/ […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *